Kurumsal Transfer

İstanbul fuar ve kongre transfer hizmetimiz ile kurumlara özel transfer hizmetini profesyonel ekibimiz ile sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kurumsal transfer hizmetini sizlerin isteğine göre dilerseniz grup halinde dilerseniz de özel transfer olarak sunuyoruz.

İstanbul transfer firması olarak kurumlara özel transfer hizmetinde memnuniyetle dönüş transferini de gerçekleştiriyoruz. Bu sayede sizler işlerinizi hallederken ulaşım hizmetlerini alanında uzman bir ekibe emanet etmenin huzurunu yaşama fırsatı elde edebiliyorsunuz. Bizler de ister havalimanından gitmek istediğiniz noktaya, ister alınacağınız noktadan havalimanına ya da herhangi iki nokta arasında transferinizi konforunuz için en ufak bir detayın dahi es geçilmediği araçlarımız ve alanında uzman ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Atatürk havalimanı veya Sabiha Gökçen havalimanı'ndan yada şehir içi ve şehirler arası transfer ulaşım hizmetleri için  firmanıza özel fiyat teklif alabilir, fuar, toplantı ve kongre organizasyonlarınız için bizimle irtibata geçerek rezervasyon yapabilirsiniz.

Kurumsal Transfer

Diğer İstanbul Transfer Hizmetleri

İstanbul Havalimanı Transfer
Havalimanı Transfer
İstanbul İçi Transfer
Şehirler Arası Transfer
İstanbul Dalış Merkezi Transfer
Dalış Merkezi Transfer