...

Hakkımızda

Faaliyetlerine öncelikli olarak 2009 yılında Bodrum’da Bodrum transfer şirketi olarak başlayan  Rota Transfer daha sonra İstanbul’da da İstanbul havalimanı transfer ve ulaştırma hizmetleri ile operasyon ağını genişletmiş, bu bölgede de güler yüzlü personeli ile 100% müşteri memnuniyetini benimseyerek İstanbul transfer hizmetlerinde bilinen ve saygı değer bir firma haline çok kısa zamanda ulaşmıştır.

İstanbul Transfer Market, Belge No : 9722 METAPOY Seyahat acentası ismi ile Türsab’a kayıtlı, ulaştırma hizmetinde yasal olarak çalışma hakkı olan bir firmadır.

Özellikle İstanbul’un 72 bölgesinde operasyonel faaliyetlerini daha da genişleterek, sadece bölge transferi ile değil İstanbul şehir içi transferİstanbul otel transferİstanbul fuar ve kongre transfer hizmetlerini de portföyüne ekleyerek isminden oldukça söz ettirmiştir.

İnsan Kaynakları hususuna oldukça önem veren şirketimiz sunmuş olduğumuz İstanbul transfer hizmetleri kapsamında tercihlerini ; işine hakim, profesyonel, bölgeyi iyi bilen, SRC belgeli çalışma arkadaşları doğrultusunda yapmakta, ve bu doğrultuda müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir.

İstanbul transfer hizmeti verdiğimiz araçlarımızın periyodik bakımları sürekli kontrol edilmekte olup araçlarımızda, zorunlu koltuk ve zorunlu mali sorumluluk sigortaları mevcuttur.

Araçlarımız
İhtiyaçlarınıza özel araç seçeneklerimiz ile konforu hissedin.
Özel Araç
Özel Araç
Mercedes Vip Vito
Mercedes Vip Vito
Mercedes Ultra Vip Vito
Mercedes Ultra Vip Vito
Minibüs Mercedes Sprinter
Minibüs Mercedes Sprinter
Minibüs Mercedes Sprinter
Minibüs Mercedes Sprinter
Mercedes E Class
Mercedes E Class
Mercedes S Class
Mercedes S Class